Bendruomeninis dainavimas „Su protėviais“

Gamta švelniai, minkštai įminga, lietus ir vėjas, nukritę lapai ruošia jaukius patalus. Prisiminti protėvius, kurti ugnelę, vidine ugnimi įsišilti, dainomis ir juoku, šiluma pasidalinti kviečiame lapkričio 18 d., sekmadienį, pas Birutėlę į sodybėlę. Tradiciškai nuo 12 val. talka – smagu kartu pajudėti, pakrutėti ir padaryti gerų darbų, 14 val. pietūs ir dainos jaukiame bendraminčių rate. Kviečiame atvykti šeimomis, su draugais, prie draugų. Tegus Žemėje būna šviesu!
Prasmingo kelio su daina „Veda protėviai mus“!
http://riedantisaule.lt/dainos/
Birutės sodyba yra Vilniaus raj., Daučioniukuose. Atvažiuoti galima autobusu 11.10 Vilnius – Giedraičiai nuo Kuro aparatūros, važiuoti iki antrų Pikeliškių, pasitiksime. Autobusai grįžimui atgal 17.20, 18.20.

Mašina važiuoti Molėtų kryptimi, ties posūkiu į Paberžę sukti į kairę ir pavažiavus apie 5 km. ties rodykle „Pikeliškės 1“ sukti į kairę. Toliau važiuoti Beržų gatve laikantis dešiniau apie 2.5 km. Privažiavus sankryžą sukti į kairę, važiuojant pagrindiniu keliu pasukti į dešinę ir užkilus ant kalnelio pavažiuoti tiesiai apie 300m, po kaire pamatysite įvažiavimą į kiemą.
Tel. pasiteiravimui 860143574

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *